header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto
 

Dames 01

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Ivar Jager
Trainer Ivar Jager
Team Manager Nicole Boltendal
Assistent Jet Cremer
Assistent Helen Lejeune - van der Ben
Fysiotherapie Matthijs de Jongh

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Ring Pass Delft D1 Leonidas D1 12:45
Victoria D1 Klein Zwitserland D1 12:45
Groningen D1 HIC D1 12:45
MOP D1 Huizen D1 12:45
Push D1 Leiden D1 12:45
Laren D1 Nijmegen D1 12:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 MOP D1 11 25 8 1 2
2 Huizen D1 11 18 5 3 3
3 Victoria D1 11 18 5 3 3
4 Ring Pass Delft D1 11 16 4 4 3
5 Leiden D1 11 16 4 4 3
6 Nijmegen D1 11 15 4 3 4
7 HIC D1 11 14 3 5 3
8 Push D1 11 13 3 4 4
9 Laren D1 11 11 2 5 4
10 Groningen D1 11 10 2 4 5
11 Leonidas D1 11 9 1 6 4
12 Klein Zwitserland D1 11 9 1 6 4

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
25 feb !Oefenwedstrijd Huizen & Dragons n.n.b thuis - veld 3
3 mrt GHHC Groningen D1 12:45 uit
7 mrt Hockeyclub SCHC D1 20:30 thuis
10 mrt HV Victoria D1 12:45 thuis - veld 3
17 mrt Ring Pass Delft D1 12:45 uit
24 mrt R.H.V. Leonidas D1 12:45 thuis - veld 3
7 apr Klein Zwitserland D1 n.n.b uit
14 apr Larensche Mixed Hockey Club D1 12:45 thuis - veld 3
21 apr Huizer HC D1 12:45 thuis - veld 3
28 apr LOHC D1 n.n.b uit
5 mei NMHC Nijmegen D1 n.n.b thuis
12 mei B.H.V. Push D1 n.n.b uit
26 mei V.M.H.& C.C. M.O.P. D1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Leiden D1 Push D1 (1-2)final
Nijmegen D1 Laren D1 (1-1)final
HIC D1 Groningen D1 (1-0)final
Huizen D1 MOP D1 (4-1)final
Leonidas D1 Ring Pass Delft D1 (0-3)final
Klein Zwitserland D1 Victoria D1 (1-1)scheduled
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Groningen D1 Huizen D1 (2-1)final
Victoria D1 HIC D1 (2-1)final
Ring Pass Delft D1 Klein Zwitserland D1 (3-1)scheduled
Push D1 Nijmegen D1 (1-2)final
MOP D1 Leiden D1 (5-1)final
Laren D1 Leonidas D1 (1-1)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Huizen D1 Victoria D1 (2-0)final
Leiden D1 Groningen D1 (2-1)final
Klein Zwitserland D1 Leonidas D1 (1-1)final
HIC D1 Ring Pass Delft D1 (1-1)final
Push D1 Laren D1 (2-3)final
Nijmegen D1 MOP D1 (1-1)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Laren D1 Klein Zwitserland D1 (5-1)scheduled
MOP D1 Push D1 (1-0)final
Ring Pass Delft D1 Huizen D1 (0-1)final
Victoria D1 Leiden D1 (0-3)final
Groningen D1 Nijmegen D1 (2-2)final
Leonidas D1 HIC D1 (2-2)scheduled
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Huizen D1 Leonidas D1 (0-3)final
Leiden D1 Ring Pass Delft D1 (1-1)final
Nijmegen D1 Victoria D1 (1-2)final
MOP D1 Laren D1 (2-1)final
HIC D1 Klein Zwitserland D1 (1-1)scheduled
Push D1 Groningen D1 (1-2)final
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
Ring Pass Delft D1 Nijmegen D1 (1-0)final
Klein Zwitserland D1 Huizen D1 (1-1)scheduled
Groningen D1 MOP D1 (0-4)final
Victoria D1 Push D1 (2-2)final
Laren D1 HIC D1 (0-3)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
MOP D1 Victoria D1 (3-2)final
Groningen D1 Laren D1 (0-0)final
Huizen D1 HIC D1 (1-1)final
Leiden D1 Klein Zwitserland D1 (3-1)scheduled
Nijmegen D1 Leonidas D1 (2-1)final
Push D1 Ring Pass Delft D1 (4-3)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Leonidas D1 Push D1 (2-2)final
Klein Zwitserland D1 Nijmegen D1 (0-4)scheduled
Laren D1 Huizen D1 (0-1)final
Victoria D1 Groningen D1 (3-1)final
Ring Pass Delft D1 MOP D1 (1-3)final
HIC D1 Leiden D1 (1-0)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Leiden D1 Huizen D1 (2-2)final
Nijmegen D1 HIC D1 (1-0)final
Groningen D1 Ring Pass Delft D1 (4-5)final
Victoria D1 Laren D1 (2-0)final
Push D1 Klein Zwitserland D1 (2-2)final
MOP D1 Leonidas D1 (2-1)final
DONDERDAG 16 NOVEMBER 2023
Push D1 Huizen D1 (3-1)final
Leonidas D1 Leiden D1 (2-2)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Klein Zwitserland D1 MOP D1 (3-2)scheduled
HIC D1 Push D1 (2-2)final
Huizen D1 Nijmegen D1 (4-1)final
Ring Pass Delft D1 Victoria D1 (3-3)final
Leonidas D1 Groningen D1 (2-2)final
Leiden D1 Laren D1 (1-1)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Laren D1 Ring Pass Delft D1 (0-0)final
MOP D1 HIC D1 (2-1)final
Groningen D1 Klein Zwitserland D1 (1-1)scheduled
Victoria D1 Leonidas D1 (1-0)final
Nijmegen D1 Leiden D1 (2-3)final