header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto
 

Heren 01

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Ben Perdok
Team Manager Michel Maaswinkel
Assistent Wouter Kroneman
Assistent Florijn Perdok
Fysiotherapie Dimitry Roschar

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Reigers H1 Alphen H1 14:45
Groningen H1 Zwart-Wit H1 14:45
Union H1 Xenios H1 14:45
Zoetermeer H1 HIC H1 14:45
Leonidas H1 Berkel-Rodenrijs H1 14:45
Qui Vive H1 Breda H1 14:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Xenios H1 3 9 3 0 0
2 Leonidas H1 3 7 2 1 0
3 Reigers H1 3 7 2 1 0
4 Berkel-Rodenrijs H1 3 6 2 0 1
5 Breda H1 3 5 1 2 0
6 Qui Vive H1 3 4 1 1 1
7 Alphen H1 3 4 1 1 1
8 Zwart-Wit H1 3 4 1 1 1
9 Union H1 3 3 0 3 0
10 Zoetermeer H1 3 0 0 0 3
11 Groningen H1 3 0 0 0 3
12 HIC H1 3 0 0 0 3

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
2 okt Mixed Hockeyclub Zoetermeer H1 14:45 uit
9 okt Berkel Rodenrijs H1 14:45 uit
16 okt BH&BC Breda H1 14:45 thuis - veld 1 PLUS Vreeswijk
30 okt HC Alphen H1 14:45 uit
6 nov B.N.M.H.C. Zwart-Wit H1 n.n.b thuis
13 nov Xenios H1 n.n.b uit
20 nov Union H1 n.n.b thuis
27 nov GHHC Groningen H1 14:45 uit
5 mrt MHC de Reigers H1 14:45 uit
12 mrt U.H.C.QUI VIVE H1 n.n.b thuis
19 mrt R.H.V. Leonidas H1 n.n.b uit
26 mrt Mixed Hockeyclub Zoetermeer H1 n.n.b thuis
2 apr Berkel Rodenrijs H1 n.n.b thuis
16 apr BH&BC Breda H1 n.n.b uit
23 apr HC Alphen H1 n.n.b thuis
30 apr B.N.M.H.C. Zwart-Wit H1 n.n.b uit
7 mei Xenios H1 n.n.b thuis
14 mei Union H1 n.n.b uit
21 mei GHHC Groningen H1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Zwart-Wit H1 Zoetermeer H1 (5-4)final
Alphen H1 Xenios H1 (0-3)scheduled
Breda H1 Union H1 (3-3)final
Berkel-Rodenrijs H1 Groningen H1 (3-1)final
HIC H1 Reigers H1 (3-5)final
Leonidas H1 Qui Vive H1 (2-2)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Qui Vive H1 HIC H1 (11-3)final
Reigers H1 Berkel-Rodenrijs H1 (4-1)final
Groningen H1 Breda H1 (3-4)final
Union H1 Alphen H1 (4-4)final
Xenios H1 Zwart-Wit H1 (3-2)final
Zoetermeer H1 Leonidas H1 (1-2)scheduled
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Zwart-Wit H1 Union H1 (3-3)scheduled
Alphen H1 Groningen H1 (6-2)final
Breda H1 Reigers H1 (4-4)final
Berkel-Rodenrijs H1 Qui Vive H1 (2-1)final
HIC H1 Leonidas H1 (1-10)final
Xenios H1 Zoetermeer H1 (4-1)scheduled